Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ramazan Ayı Nedir Ramazaz Sohbetleri Dinle İzle İlahi Sohbet


Ramazan Ayı Nedir

Ramazan Ayı Müslümanların İbadet Aylarından En Hayırlı Olan Ayıdır,Müslümanlar Bu Güzel Ayda Aynı Ağızdan Rabimize Şükür Edip Nefsi Terbiye Etmektedirler.

Ramazan Ayı Fazileti Nedir

Ramazan Ayı Bolluk Ayıdır Bu Ayda Zengin Olan Kimselerin Durumu Elverişli OLmayan Aielelere Yardımcı Olarak Onların İhtiyaclarını Karşılamaktadırlar,Dualarımızın Kabül Olduğu Birliklerin Beraberliklerin Var Olduğu Bu Ayda Hep Bir Ağızdan İbadet Yapıyoruz Ve Kimseyi Hakir Görmeksizin Yardımcı OLmak İçin Çabalıyoruz.

Ramazan Ayında Neler Yapılır

Ramazan Ayında iyiliklerin Vaar OLduğuna İnanılır Ve iyi Durumu olan insanlar Paylaşımlarda Bulunur İnsanlar Bu ayı fırsat bilmeli, elden geldiği kadar ibadet etmelidir. Allahü teâlânın razı olduğu işleri yapmalıdır. Bu ayı, ahireti kazanmak için fırsat bilmelidir.

Oruçlu iken günahtan sakınmalıdır. Gözü ve dili günahlardan koruduğumuz gibi, kulağımızı da korumamız gerekir. Konuşulması haram olan şeyi, dinlemek de haramdır. El, ayak ve diğer uzuvları da haramdan korumalıdır! Oruç tutup azaları ile günah işleyen, ilaç yerine zehir içen hastaya benzer. Çünkü günah zehirdir. İbadetlerimizin sevabını yok eder.

 

Ramazan Ayı,11 ayın  Sultanı,Ramazan Ayının Önemi,Ramazan Sohbetleri,İslami sohbet,Dini Sohbet.Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım