Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İslami Sohbet Yaşantısı Ve İslami Chat Hayatları Anlatımı


Neden İslami Sohbet Etmeliyiz

Birlik Ve Beraberliklerin Aynı Ortamda Yaşanması İçin Bu Tarz İslami Sohbet Sitlerinin OLması Gayet Güzel Ve Anlamı Olmaktadır.

Müslümanlar Ancak Bir Arada Olursa Güçlü Olurlar Birliğimizin Bu sanalda Temellerini Atık Ve Din Kardeşlerimiz Kendililerini Bir Aile Ortamında Hisi Sağalamaktayız.

Ayrım OLmadan Sunucumuz Üzerinde Bay Bayan Kardeşlerimizin Gönül Rahatlığı İçerisinde Nickleri İle Birlikde Gönülleri Rahat Şekilde İslami Chat Edebilirler Farkımızı Sunucumuza Girerek Anlayacaksınız Bizlerle Gelin Farkı Yaşayın.

Mücadelemiz Müslümanların Daha Çok Bir Araya Gelerek İslami Konular Üzerinde Bilgilerini Tazelemelidir Müslümanların Birlik Ve Baraberlik İçerisinde Yaşamaları Gerekmektedir Gelin bir Olalımki Nasıl Oluyormuş Herkeze Örnek Olalım Kardeşlerim.

Müslümanların ihtilaftan uzak durarak birlik içinde olmaları gerekir. Allah, alemlere rahmet için Peygamberimizi göndermiştir. Bu ilke altında İslam ülkeleri ve Müslümanlar, adalet, rahmet ve mutlulukla yaşadılar ama İslam’dan uzaklaştıklarında parçalandılar ve bölündüler. Bugün bu fotoğrafı görüyoruz. Bizim izzetimiz ve gücümüz Allah’ın yoluna sımsıkı bağlanmaktan geçer. Allah ihtilaftan uzak durmamızı istemiş ve ‘İhtilaf etmeyin yoksa başarısız olursunuz’ demiştir. Bizim birlikte olmamız, Allah’ın istediği yoldan gitmemiz lazım. Müslüman ülkelerin dayanışması çok önemli.Toplam 1 Yorumlar
Osman

Gerçekten insanlara güzel İslami Sohbet anlatımı yapan bir site hayırlı olsun

Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım