Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Müslümanlar İslami Sohbet Chat Sitesidir Mobil Ortam


Müslümanlar İslami Sohbet

Müslümanlar İle Bir Arada İslami Sohbet Yapmanız O’Kadar Anlamlı Ve Keyifli Oluyorki İnsanların Aynı Ortamda Kardeş Gibi Bir Konu Paylaşmasına Bizler Vesile Olmayı Arzuluyoruz.

Müslümanlar Sohbet

Farklı İnsanlarla Bir Arada İslami Sohbet Heyecanını Sende Bizlerle Birlikte Olarak Katkıda Bulunabilirsin Bizler Sizlere Neler Katabiliriz Derseniz Sevginin Ne Kadar Güzel Bir Duygu Olduğunu Sizlere Sunuyoruz Buyrun Gelin Bir Arada Kardeş Olalım Güzel Duygulara Birlikde Koşalım.

Müslümanlar İslami Chat

 

Müslümanların Birlikde Mücadele Etmesini Ve Bizlere Katılarak Kaliteli Bir Ortamda İslami Chat Konularına Katılmalarına Vesile OLarak,Geniş Bir İnsana Hitap Etmek istiyoruz Birliğimizi Bozacak Hal Ve Hareketlerden Her Zaman Kaçınırız Yeriniz Yanımızdır.

İman kalb işi olduğu halde, İslâm daha çok imanın amel olarak dışarıya yansımasını ifade eder. Nitekim Cibril hadisinde, iman tarif edilirken; “Allah’a, meleklere, kitaplara, peygamberlere, kıyamet gününe, hayır ve şerrin Allah Teâlâ’dan olduğuna inanmandır.” buyurulurken; İslâm’ın tarifinde, topluma ilân edilen ve amel olarak yapılması gereken prensipler, yani İslâm’ın beş şartı sayılır:

 Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım