Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Kanal 7 Sohbet Chat Kanal 7 İslami Sohbet Sitesi


Kanal 7 Sohbet Sitesi

Bilindiği Üzere Çok Eskilerden Olan Kanal 7 Sohbet Sitesi  Kanal 7 Chat Yeniden Yayın Hayatına Giriş Yapıcakmış Kardeşime Şimdiden Hayırlı Olsun Dileklerimi Sunuyorum.

 

Uzun Yıllar İslami Kelimelerde Öncülük Eden Kanal 7 Sohbet Sitesi Sevenlerine Yeniden Kavuşuyor Amacı İslam İle Din Farklarını Nasıl Yaşanılması Yönündeki Bilgileri Yazılı Olarak Paylaşmasıdır NeDiyelim Kardeşim Yolunuz Açık Olsun Elimziden Gelen Ne Varsa Yapmaya Hazırız.

 

Kanal 7 Chat Odaları

Sunucumuzda işinize yarayabilecekKonular Sürekli İşlenir  Öncelikle Kanal 7 Chat sitemizi beğendiniz ve devamlı olarak burada bulunmak istiyorsunuz ve kullanmış olduğunuz rumuzun (nickname)lerin farklı kişiler tarafından kullanılmamasını istiyorsanız, (/nickserv register şifre email) şekline rumuzunuzu kayıt edebilir, kullanmış olduğunuz rumuzun farklı kullanıcılar tarafından kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Sohbete bağlanırken varsa şifrenizi yazın bölümüne daha sonraki girişlerinizde şifrenizi yazarak katılımcı olabilirsiniz. Konuşmuş olduğunuz kayıtlı rumuz sahibi kişilerin en son ne zaman chat sayfamızda online olduğunu görebilmek için, (/ns info nick) yaparak, en son ne zaman aktif olduğunu görebileceğinizi unutmayınız.Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım