Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İslami Sohbet Ve Dini Sohbet Odaları | Enbeyazsohbet.Net-İslami Sohbet Dini Sohbet Odaları


islami sohbet Sitesi

islami Sohbet Sitesi Bizler Güvenilir Ve Kaliteli Dini Yaşayan İnsanlar OLarak Sizlerin Daha Huzurlu Ortamda Dini Paylaşımlar Yapmanızı İstiyoruz.

 

İnsanlar Bu Dünyada Misafirdir Ve   Misafir olan kimse, ev sahibinin rızası dairesinde hareket etmekle mükelleftir. Onun rızası haricinde tasarruf yapamaz. İsraf edemez, başkasına ikrâm edemez, sofradan kaldırıp başkasına sadaka veremez, dökemez. Bedava Sohbet İmkanı İle Sizlerde Kendinize Huzurlu Bir Ortam Kurup Bizim Misafirimiz OLabilirsiniz.

Mülk tamamen Allah’ındır. İnsan da O’nun mülküdür. Yani, insanın vücudu, maddî ve manevî duyguları; göz, kulak, akıl v.s. gibi. Bunlar ona emaneten verilmiştir (Nursi, B.S. Şuâlar. s. 213.).

Devlet tarafından bir askere emaneten verilen teçhizat gibi, insan da bu duygu ve hissiyatlarla donatılmıştır. Nasıl bir asker ona emanet edilenleri, istediği gibi kullanamazsa, insan da kendisine Allah tarafından verilen âzâ ve duyguları istediği şekilde kullanamaz.islami Sohbet Paylaşımları Yaparal Dini Bilgilerimizi Güncellemiş OLuruz Değerli Dostlar.

İnsan Cenâb-ı Hakk’ın emaneten verdiği hayata intihar ile son veremez, gözünü çıkaramaz ve manen gözü kör etmek demek olan gözü verenin rızası hâricinde harama sarf edemez. Kulağı, dili ve bunlar gibi cihazâtı harama sarf etmekle mânen öldüremez.Toplam 1 Yorumlar
Esma

Gerçekden Çok Harika Bir İslami Sohbet Sitesi Kurmuşsunuz Hayırlı Uğurlu Olsun

Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım