Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İslam Ahlakıyla Sohbet Et İslami Konular Ve Dini Konular


İslam Ahlakıyla Sohbet Et

İslami Konular Ele Alındığı İslam Ahlakından Kesinlikle Taviz Verilmeyen Yeni Bir Nesile Hizmet Veren Paylaşım Portalıdır..

Değerli Kardeşlerim Neden Kulancılarımız İslam Ahlak Tabi Olan Bir Sohbet Sitesi Bilgilerini Güncellemesin Sizlerin Rahatsız Olmadan Bilgi Paylaşımı Yapmanız İçin Biz Hazırız.

Bizlerin İslam Ahlakından Kesinlikle Taviz Vermeden Bir Ortamın İçerisinde Yer Aldık Kulanıcılarımızın Daha Rahat Etmesine Fayda Sağalıyoruz Yerinizi Alın Sizde Bu Farkı Elde Ederek Dilediğiniz Kadar Keyif Elde Edebilirsiniz.

islam adabı ile islami sohbet keyfi,İnsanın ahlâkı bulunduğu muhite göre şe­killenir. İnsan, ahlaken bozuk bir muhitte bulunuyorsa, ondaki hilm kerem, insanlık, doğ­ruluk, haya, iffet, sabır ve şükür gibi güzel hasletler, şeytanî ve hayvanî ahlâka dönüşür. Hevâ, heves ve şehvetleri yok etmek için gayret eden insan, değerli ahlâk ve kalb te­mizliğini elde etmiş ve aslî vatanına (ahiret) sevgi beslemiş olur. Nefsi emmâreye tâbi olan ruh, hakkın emirlerine boyun eğen ruhla bir sayılmaz.

 

Sitemizi Google Aramalarında:islami Sohbet,Dini Sohbet,Mobil Sohbet,İslami Chat,islami Siteler,Sohbet Chat Siteleri,Aramalarında Bula Bilirsiniz İslam Ahlakına Uygun Güncelenen Bir Sitede Sizlerde Sohbet Etme Hakına Sahipsiniz Hayırlı Sohbetler..Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım