Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Hikayemiz çok farklı, kendi çapımızda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Aslında adına can sıkıntısı veya başka bir şey diyebilirsiniz. Ama ben Google kulvarlarında kendime münhasır işler yaptığım an inanın büyük zevk alıyorum. Web siteleri ve İrc dünyası sayesinde bir çok insanın gerçek yüzünü gördüm. Ama insanları o haliyle seviyorum, ALLAH’ın yarattığı insanları yargılamak, ötelemek veya aşağılamak bize düşmez. Çünkü herkes bir şekilde ayette bahsedildiği gibi O’na döndürülecek. 

Sanal dünyada dolaşmaktan, web sitesinin kodlarıyla uğraşmaktan keyif alıyorum. Bazen üç beş kuruş para kazandığımız da oluyor. Fakat bir çok kimsenin işini “ALLAH Razı Olsun” kelimesiyle yapıyor ve hiç bir beklenti içine girmiyorum. 

Bizi Biz Yapan Değerler Tarafından Yönetiliyoruz

Şu sanal dünyada bir çok insana teknik anlamda çok desteklerim oldu. Yukarıda da belirttiğim gibi hiç bir menfaat beklentisi içerisine girmedim. Kimsenin yakasına para diye yapışmadım. Bazen bize değer veren insanlar üç beş kuruş bize yol verdiler, cebimize harçlığımızı koydular. Bunları inkar etmiyorum. 

Çalışanlarımızı Yani Ekibimizi Tanıyalım

Super Zeki

Oldukça zeki bir kardeşimiz var, bu konuda kendisine güveniyor ve başarılarının devamını diliyorum

Feraset (İleriyi Görebilme)

Bazı insanlar burnunun önünü, hemen yanı başında olanları görmezken, bazıları  karşıdaki sıradağların arkasını görür. Bizim işlerde Feraset önemlidir. 

Çok Yetenekli

İşte tam da bu kardeşimizi anlatan bir söz. On elinde on marifet, ALLAH nazarlardan korusun inşallah.

Huzura Doğru (Sarı Çizmeli Mehmet Ağa)

Tasarımcı

Sakaryalı Mahmut

Geliştirici, Proje Sorumlusu

Samyeli HANÇER

İrc Karşılama Komitesi Başkanı