Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Dini Muhabbet Sitesi İslami Muhabbet Etmenin En Keyifli Yeri


Dini Muhabbet Sitesi

Dini Muhabbet Cenâb-ı Hakkın Razı Olduğu İşleri Yapmaktır Bizler Burada Sizlerle Bir Arada Olarak İslam Konusunda Bilgilenmek İstiyoruz.

Dini Muhabbet Odası

İnsanlar Bir Şeylerin Farkına Varmak İçin İllaki Başlarına Bir Musibet Gelmesini Beklememeleri Gerekmektedir Dostlar.Müslüman yalan konuşamaz. Düşünce tarzına ölçü getirmiştir: İnsan Cenâb-ı Hakk’ın zâtını, mahiyetini ve nasıl olduğunu düşünemez. Aynı şekilde Allah’ı sevmeye ve Ondan korkmaya da ölçü getirmiştir. Allah sevgisinin ölçüsü, “iyi amel işlemek”, Allah korkusunun ölçüsü ise, “takvâ” yâni günahlardan sakınmaktır.

Dini Sohbet Muhabet

Bizler Burada Dİni Sohbet Nasıl Edilir  Maksat Nedir Onu Bi İzah edelim önce Biz Müslümanlar sonsuz ve şartsız olarak ancak Allah’ı severiz. Sonra Peygamberimiz (asm)’ı severiz. Ama, onu (asm.) -hâşâ- ilah gibi değil, Allah’ın kulu ve Resulü olarak severiz. Ondaki bütün kemalâtın kendi zâtından değil, Allah’tan olduğuna iman ederiz. Onun (asm), Cenâb-ı Hakk’ın isim ve sıfatlarının tecellisine en geniş bir ayna olduğunu bilir ve bu itibarla kendisini canımızdan, malımızdan ve akrabalarımızdan, kısaca her şeyimizden daha çok severiz.

İslami Sohbet,Dini Sohbet,islami Chat,Dini Sohbetler,İslami Sohbet Odaları,islami site,dini site,islami sohbetler dinle,dini sohbet odaları,dini chat,dini sohbet yerleri Sitemiz Tamamen Bir Dini Temeller İçerisinde Kurulmaktadır.Bir cevap bırakın.

© 2020, Tüm Hakları Saklıdır. Mobil Sohbet Mobil Muhabbet Chat Harbi Sohbet Sohbet Chat Aşkım ChatAşkım